Продавець ТОВ «Юнісол Україна» - ЮНІСОЛ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
17 відгуків
Юнисол Украина - UNISOL
+380 (68) 420-05-51
+380 (44) 209-94-67
+380 (67) 322-30-87

Промислові підлоги

Один з напрямів компанії ЮНИСОЛ ― пристрій промислових підлог в Україні. Ми пропонуємо пристрій високоякісних промислових зносостійких підлог із застосуванням якісних європейських матеріалів та передових технологій. Наша компанія пропонує послуги з улаштування промислових підлог в Києві і Україні: Бетонні підлоги зі зміцненим верхнім шаром (топінг), Епоксидні підлоги, Наливні підлоги, Наливна підлога.

Компанія ЮНИСОЛ завоювала істотні позиції в напрямку промислових підлог, на будівельному ринку України. Фахівці компанії мають великий досвід у виробництві промислових підлог і реалізації різних будівельних технологій.

Ми виконуємо повний комплекс робіт з улаштування промислових підлог, серед яких:

Планування і підготовка майданчика

*Влаштування підоснови і гідроізоляції

* Влаштування дренуючих та теплоізолюючих шарів

* Підбір армування (фібра металева арматура, сітка і т. д.)

* Пристрій бетонної основи

* Пристрій бетонної підлоги зі зміцненим верхнім шаром «топінг»

*Пристрій бетонних промислових підлог з полімерної просоченням

*Пристрій полімерних підлог

*Пристрій наливних підлог

* Знепилювання бетонної підлоги

*Ремонт бетонних та полімерних підлог

Компанія має свій парк спеціального обладнання і спецтехніки для високоякісного виробництва промислових підлог. Людські ресурси і матеріально-технічна база дозволяють нашому підприємству виробляти укладання бетонної підлоги від 1000 до 2500 кв. м за технологічну зміну. Ми надаємо гарантію на промислові підлоги, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування промислових підлог, санацію, клінінг вироблених промислових підлог. Наші технічні фахівці проконсультують та нададуть оптимальні технічні рішення.

Істотною перевагою є доступні ціни на послуги нашої компанії. Ми не створюємо надлишкову додаткову вартість, т. к. серед нашого персоналу немає: «топ», «бек», рекламних, регіональних та інших менеджерів. Ми виробляємо реальні: якісні, довговічні, міцні промислові бетонні підлоги, полімерні і наливні підлоги, фінішні покриття і контролюємо весь технологічний процес від огляду об'єкта, аналізу підстави, підбору оптимального рішення, замовлення матеріалів, виконання робіт, здачу об'єкта в експлуатацію до обслуговування та прибирання промислових підлог.

Основні області застосування промислових підлог:

 1. Підприємства харчової і хімічної промисловості
 2. Виробничі приміщення, м'ясопереробні підприємства.
 3. Агракомплекс, бетонні підлоги в свинарниках, птахофермах, корівниках, і т. д
 4. Військова галузь, машинобудівна і металообробна галузь
 5. Приміщення з підвищеними декоративними характеристиками
 6. Медичні і фармацевтичні заклади
 7. Адміністративно – офісні приміщення
 8. Логістичні центри, паркування, паркінги, ангари, склади і т. д.

В работе мы используются только качественные материалы. На данный момент  кроме отечественных и премиум материалов мы можем предложить качественные немецкие бюджетные покрытия для частного и коммерческого применения.

Полы промышленных зданий – особая категория напольных покрытий выполненных на основе бетонного раствора. К промышленным полам выдвигаются особые требования по прочности, надежности и износостойкости.

Бетонные полы с повышенными эксплуатационными характеристиками должны обладать следующими качествами:

 1. повышенная прочность, устойчивость к ударам;
 2. износостойкость, достаточный срок эксплуатации;
 3. минимальное пылеотделение;
 4. гигиеничность, простота уборки;
 5. стойкость при воздействии агрессивных веществ;
 6. эстетичность.

Бетонный пол в «чистом» виде сегодня почти не используется. Наибольшую долю рынка промышленных покрытий занимают бетонные полы с упрочненным верхним слоем «Топинг» ― прочность бетонного пола достигается благодаря обработке поверхности свежеуложенного бетонного раствора сухими смесями – топпингами. В середине прошлого столетия данную технологию называли ― «железнением бетона».

Специалисты нашей компании всегда готовы проконсультировать Вас по устройству бетонных и полимерных полов, ремонту бетонного пола, реконструкции производственных и складских помещений, обеспыливанию бетонного пола.

Предоставляем актуальную информацию по видам работ материалам и современным технологиям устройства промышленных полов.

Устройство бетонных и полимерных полов, ремонт бетонных полов, реконструкция бетонных полов, обеспыливание бетонных полов.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner